- Напруга живлення 230 В
- Потужність: 1000 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – опційно (придбаних додатково)
- Функція антизамерзання «Anti-Frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки – IP24
- Захист при перекиданні
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням
- Електронний термостат:
— графічний LCD дисплей
— сенсорна панель, 5 кнопок керування
— зумер звукового підтвердження
— блокування управління (Lock) – захист від дітей - Режими роботи термостату:
— Ручний – «Антизамерзання», «Економ», «Комфорт»
— Програмний – «Програмування» (тижневий таймер). - Smart функції:
— Advanced
— Детектор відкритого вікна
— Дистанційне керування за допомогою додатка Tuya Smart через мережу Wi-Fi - Економія до 35% електроенергії
- Цей прилад призначений тільки для добре ізольованих приміщень або для нерегулярного використання
Акція!
Електроконвектор серії ARCO ряд Smart ЕВНА-1,0/230С2T(мбд) WіFі
3,582.00₴
| Вага в упаковці | 4,5 кг |
|---|---|
| Вага (без упаковки) | 4,0 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 580х470х130 |
| Розмір без упаковки (ШхВхГ) | 540x450x125 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 1000 Вт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Ступінь захисту оболонки | IP24 |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН з алюмінієвим оребрінням |
| Тип термостата | Електронний з графічним LCD дисплеєм |
| Режими роботи | Cенсорна панель, 5 кнопок керування, зумер звукового підтвердження, блокування управління (Lock) – захист від дітей, Ручний “Антизамерзання”, “Економ”, “Комфорт”; Програмний – “Програмування” (тижневий таймер) |
| Smart функції | Advanced, детектор відкритого вікна, дистанційне керування за допомогою додатка Tuya Smart через мережу Wi-Fi |
| Гарантія | 2 роки |






