- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 1500 Вт
- Висота корпусу 340 мм
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – придбаних додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки IP24
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням)
- Електромеханічний капілярний термостат
- Цей прилад призначений тільки для добре ізольованих приміщень або для нерегулярного використання
Акція!
| Вага в упаковці | 5,4 кг |
|---|---|
| Вага (без упаковки) | 4,8 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 950х370х100 |
| Розмір без упаковки (ШхВхГ) | 890х345х115 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Встановлення на стіну |
| Ступінь захисту оболонки | IP24 |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН з алюмінієвим оребрінням |
| Кількість ступенів нагріву | 1 |
| Тип термостата | Електромеханічний капілярний |
| Гарантія | 5 років |







