- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 1500 Вт
- Встановлення на підлогу
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки – IР20
- ІІ клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – Zig-Zag (стрічковий)
- Електромеханічний біметалевий термостат
- Цей прилад призначений тільки для добре ізольованих приміщень або для нерегулярного використання
Електроконвектор серії УНІВЕРСАЛЬНИЙ ряд Комфорт ЕВУА-1,5/230-2(сп)
1,860.00₴
| Вага в упаковці | 3,5 кг |
|---|---|
| Вага (без упаковки) | 3,1 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 545х470х120 |
| Розмір без упаковки (ШхВхГ) | 525х495х200 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки | Встановлення на підлогу |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Тип нагрівального елементу | Zig-Zag (стрічковий) |
| Кількість ступенів нагріву | 2 |
| Тип термостата | Електромеханічний біметалевий |
| Гарантія | 5 років |






