- Швидкий вихід нагрівального елементу на максимальну робочу температуру
- Піддон конфорки з нержавіючої сталі дзеркального полірування
- Можливість підняття нагрівального елементу при чищенні дна піддона конфорки
- Можливість фіксації нагрівального елементу при транспортуванні та експлуатації
- Світлова індикація увімкненого стану нагрівального елементу
- Безступінчастий регулятор рівня нагріву
- Деталі корпусу виготовлені з якісної сталі та покриті порошковою емаллю
- Основні кольори покриття корпусу плиток: білий або коричневий
- Мінімальна вага робить електроплитки цього типу незамінними для мобільного застосування (в подорожі, на дачі і т.п.)
Акція!
Електроплитка типу ЕПТ2-2,0/230М2(с) з двокінцевим спіральним вузьким ТЕНом, біла
1,638.00₴
- Напруга живлення – 230В
- Потужність – 2,0 кВт
- Тип конфорки – з вузьким трубчастим нагрівачем
- Кількість конфорок – 2
- Діаметр конфорки –180 мм
- Безступінчастий регулятор рівня нагріву
- Корпус – білий
| Керівництво з експлуатації |
| Вага в упаковці | 2,8 кг |
|---|---|
| Вага (без упаковки) | 2,4 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 540х100х320 |
| Розмір без упаковки (ШхВхГ) | 505х90х285 |
| Потужність | 2 кВт |
| Тип нагрівального елементу | Трубчастий вузький ТЕН |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр конфорок, мм | 180 мм/180 мм |
| Номінальна напруга мережі, В/частота Гц | 230В/50Гц |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 1 клас |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 24 місяці |




