- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 2000 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – придбаних додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки IP20
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – Zig-Zag (стрічковий)
- Електромеханічний біметалевий термостат
- Цей прилад призначений тільки для добре ізольованих приміщень або для нерегулярного використання
Акція!
| Вага в упаковці | 5,3 кг |
|---|---|
| Вага (без упаковки) | 4,6 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 770х475х100 |
| Розмір без упаковки (ШхВхГ) | 740х455х115 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 2000 Вт |
| Спосіб установки | Встановлення на стіну |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Тип нагрівального елементу | Zig-Zag (стрічковий) |
| Кількість ступенів нагріву | 2 |
| Тип термостата | Електромеханічний біметалевий |
| Гарантія | 5 років |





